Articles by: ARTA

by / on March 17, 2018 at 3:39 pm / in Lajme

Tronditet Prishtina per 3 vjet rresht e kishte mbajtur PitBullin por ne mengjes ndodhi e pa pritura (Kujdes Pamjet)

Tronditet Prishtina per 3 vjet rresht e kishte mbajtur PitBullin por ne mengjes ndodhi e pa pritura.. Te gjith thone se qenet jane besnik ndaj pronarit,por sot ne Prishtine ndodhi nje ngjarje shokuese: Djaloshi 25 vjeqar u gjet i coptuar nga pitbulli i tije,Ja dhe video e plote kliko rekklamm dhe shiko videon e plote kujdes pamjet jan te tmerrshme

Read more ›
by / on March 17, 2018 at 3:38 pm / in Lajme

Tronditet Shqiperia: Zbulohet vrasja misterioze e Sokol Oldashit pas 5 viteve,ja çfar u gjet te makina…

Makina e Deputetit te Partise Demokratike, Sokol Olldashi e cila eshte aksidentuar duke dale nga rruga ne aksin Tirane-Elbasan, prane fshatit Kerrabe dhe per pasoje ai ka humbur jeten.Është zbardhur ekspertiza mjeko-ligjore e vdekjes së deputetit demokrat Sokol Olldashi.-Sipas ekspertizës thuhet se nuk është konstatuar përdorim i lëndëve të huaja dhe se goditja vdekjepurëse ka ardhur nga…shtyp reklamen me posht […]

Read more ›
by / on March 17, 2018 at 3:36 pm / in Lajme

“ÇMENDET” TELEFERIKU, RROTULLOHET MBRAPSHT DHE “FLUTURON” NJERËZIT (VIDEO)

Ky është momenti kur njerëzit janë hedhur nga një teleferik për skiatorët pas një avarie në Gudauri të Gjeorgjisë, duke plagosur rëndë dy persona. Të paktën tetë persona në total u lënduan nga aksidenti në resortin që ndodhet në Kaukaz. Një video e aksidentit u postua në internet. Avaria papritmas e filloi të bënte tërheqjen e kabinave në anën e […]

Read more ›
by / on March 17, 2018 at 3:35 pm / in Lajme

Kurrë më nuk do vuani nga kolla! Shtypni 2 banane dhe shtoni vetëm këto 2 përbërës

Kollitja mund të përfaqësojë një pjesë të mençurisë së përsosur natyrore të trupit tuaj! Kollitja, për të qenë e saktë, është mënyra e trupit tuaj për pastrimin e rrugeve qendrore të sistemit tuaj të frymëmarrjes. Zakonisht është një veprim i pavullnetshëm dhe shërben si lajmëtar i trupit tuaj për t’ju bërë të ditur se diçka nuk është në rregull. Asgjë […]

Read more ›
by / on March 17, 2018 at 3:32 pm / in Lajme

KUR JURIA KTHEHET DHE SHIKON DJALIN, NUK ARRIN DOT TË MBAJË LOTËT! KJO VIDEO PO BËN NAMIN!

22-vjeçari Vernon Barnard jeton në Afrikën e Jugut dhe ëndërron të bëhet një këngëtar i famshëm. Gjithkush që e ka dëgjuar ka thënë se ai është shumë i aftë në të kënduar dhe kështu e mendon edhe juria e “The Voice South Africa”. Por kur, gjatë performancës, një nga gjyqtarët u kthye për ta zgjedhur këtë zë, ai nuk mundi […]

Read more ›
by / on March 17, 2018 at 3:30 pm / in Lajme

Ky lajm do ju bëjë të qani, reagimi i djalit ndaj martesës së babait tuaj do t’ju prekë shumë (Foto/Video)

do martesë mund të shpërthejë lehtë në lumturi, por kur një nuse i lexon këto premtime për 4-vjeçarin, lotët nuk mund të ndalen. Gage katërvjeçar nuk mund të ndihej i dyshimtë derisa babai i tij i Marinës së SHBA Joshua Newville , u martua me Emily Leehan. Gage i vogël është mbajtur shumë mirë, me krenari duke qëndruar pranë babait […]

Read more ›
by / on March 17, 2018 at 3:28 pm / in Lajme

Do skandalizoheni, meteorologia nxjerr tabelën: E frikshme çfarë na pret javën që vjen

Edhe dita e shtun, sipas meteorologeve do te jete shume e ftohte dhe me reshje debore, por nga e mërkura, do te rriten temperaturat dhe ne zonat veriore te Shqiperise e Kosovës, aty ku situata eshte ekstreme keto dite, do te ndodhe e pabesueshmja.Meteoalb ka nxjerre nje tabele ku duken temperaturat ekstreme qe do kete mengjesi i te enjtes dhe […]

Read more ›
by / on March 17, 2018 at 3:53 am / in Lajme

Mos e Humbisni: Arbana Osmani nuse për herë të parë, Shikoni si duket ajo me fustan të bardhë…(FOTO)

Mos e Humbisni: Arbana Osmani nuse për herë të parë, Shikoni si duket ajo me fustan të bardhë…Nuse për herë të parë, por një nuse thjesht për sfilatë. Pas kaq vitesh të sfilatës së nuseve që orgnizohen nga “Geraldina Sposa”. Arbana Osmani e shohim për herë të parë nuse që sfilon në pasarelë. Arbana duket nje yll i vertet ndaj […]

Read more ›
by / on March 17, 2018 at 3:52 am / in Lajme

I dha fund jetës pas sherrit me të fejuarin, prindërit: E dinim për problemet, por…

Në ditën e “festës” së 8 Marsit, një vajzë 19-vjeçare i ka dhënë fund jetës në kushte të rënda psikologjike pas një debati me të fejuarin e saj.Erisa Veizi është gjetur në gjendje të rëndë në banesën e saj nga familjarët pasi kishte konsumuar një sasi të madhe fostoksine.Ngjarja ka ndodhur mëngjesin e së enjtes, pasi mes vajzës 19- vjeçare […]

Read more ›
by / on March 17, 2018 at 3:51 am / in Lajme

URGJENT: Shitet Golf 4 në Kosovë, çmimi 1000 euro, ja detajet (FOTO/VIDEO)

KSKLUZIVE: Shitet Urgjent Golf 4 cmimi 1000 euro, ja detajet…Posedon klima tronik, gjamat elektronik, abs, esp, Alarm, Mbyllje qendrore me digitron 2 qelsa, 6 Shpjetsi + R, Fellne 17, Viti 29.10.2001 dhe është në gjendje të shumë mirë, vetura shitet urgjent për arsye financiare, Për më shumë ju sjellim edhe videon se si duket vetura, Klikoni poshte reklamen dhe ju […]

Read more ›