Showbiz

by / on June 12, 2017 at 7:48 pm / in Showbiz

Doli hiti me i ri i Sabri Fejzullahu – Albanese

Doli hiti me i ri i Sabri Fejzullahu – Albanese Producent – Bujar Avdimetaj dhe e realizur nga eurolindi ndegjim te kendshem.

Read more ›
by / on June 10, 2017 at 5:14 am / in Showbiz

Pastroni mushkëritë për tri ditë, kaq thjesht…

Përveç duhanpirësve, probleme me mushkëritë mund të kenë edhe ata që nuk pinë duhan, përfshirë fëmijët. Kjo recetë është e përshtatshme për të gjithë, sidomos për duhanpirësit, për të pastruar mushkëritë nga nikotina dhe katrani. Dy ditë para se të konsumoni recetën, mos i përdorni produktet dhe nënproduktet e qumështit, sepse ato mund të ngadalësojnë procesin e detoksifikimit. Ditën e […]

Read more ›
by / on March 19, 2017 at 5:39 am / in Showbiz

Bëni këtë trik të lehtë dhe asnjëherë nuk do t’ju grisen çorapet e holla

Është duke u bërë kohë e ftohtë, që nënkupton se duhet të vishni xhaketa, fustane triko dhe çorape të zeza të holla. Por sa herë ju ka ndodhur, që sapo ti nxjerrni të reja nga paketimi, gjatë veshjes t’ju shqyhen apo pëlcasin në ndonjë fije të hollë? Ose kjo? T’ju dalë fija e çorapeve të holla është një gjë shumë […]

Read more ›
by / on March 19, 2017 at 5:23 am / in Showbiz

Thurni një shall pa kërrabëza për vetëm 30 minuta (VIDEO)

Shalli është i preferuar për dimër, sidomos nga femrat. Shallet e mëdha janë të popullarizuara këtë dimër. por ju mund të thurni një shall edhe pa kërrabëza. për më shumë shikojeni videon:

Read more ›