Lajme — April 7, 2018 at 4:45 am

E mbani mend momentin kur Enca Haxhiu u injorua keq nga juria e “The Voice”?

by


Po bëhen gati dy vite kur Enca Haxhia provoi fatin në talent show-in “The voice of Albania” sezoni i parë. ​Atë kohë Enca ishte 16 vjeç dhe me performancën e saj të parë nuk arriti të kaloj fazën e audicioneve të fshehura kliko rek lamen meposhte dhe shiko videon e The Voice kur u injorua Enca dhe cfare thote ajo sot se nuk me kane refuzuar video flet vete…