Lajme — March 14, 2018 at 3:30 am

E Pabesueshme: Arsyeja pse ky djalë e priti 4 vjet të fejuarën do t’ju lërë pa fjalë (Video)

by


Nëna dhe bashkëshorti i ardhshëm, Miraldi, i bënë Elsës një surprizë në studion e “Të Dielës Shqiptare”. Duke qenë shumë të lidhura bashkë, si zonja Sanije ashtu edhe e bija Elsa po e përjetojnë me vështirësi faktin se kjo e fundit këtë vit do të martohet. Zonja Sanije ishte aty për t’i kërkuar ta shtynte martesën edhe për 2 vite, por ja arsyeja që i befasoi të gjithë se pse ky djalosh e priti 4 vjet te fejuaren e tij, shtypni poshte reklamenn dhe ju hapet video shokuese