Lajme — March 14, 2018 at 3:18 am

Flamur (Sadik) Musaj: Ramushi e ka vra baben tonë, do të zbatohet kanuni i Lekë Dukagjinit

by


Flamur Musaj, djali i Sadik Musajt, i vrarë pas luftës në Kosovë, përmes një shkrimi ka thënë se ata që e vranë dhe që tradhtuan babain e tij mos të flenë të qetë.

Ai po ashtu ka shkruar se babai i tij, Sadiki, kishte shkuar tek babai i Ramush Haradinajt, Hilmia, për te pyetur për vëllain e tij, Sinanin.:Per me shume shtyp rekklamm dhe shiko videon e plote