Lajme — September 12, 2017 at 2:20 pm

Getoari dhe Marina u martuan, por nuk e dinit që edhe Noizy ishte në dasmë

by


Getoar Selimi dhe Marina Vjollca i dhanë fund beqarisë mbrëmjen e djeshme në një dasmë në Gjirin e Lalzit me qindra të ftuar, të afërm, miq e kolegë të çiftit. Ata u celebruan nga kryebashkiaku Erion Veliaj në një ambient pranë detit.
Dasma e tyre vazhdon të komentohet akoma, por Noizy e dinit ku ishte mbrëmë?
Ndërsa Getoari dhe Marina po martoheshin, Noizy ishte gjithashtu në dasmë, por sigurisht jo tek dasma e tyre pasi kjo do të shënonte paqe midis tyre, por Noizy ndodhej në një dasmë tjetër me Blerim Destanin dhe Medën….shtype rek la men per te shikuar videon dhe pas pes sekondash hapet video e plote.