Lajme — March 14, 2018 at 3:21 am

Ja kush eshte babai i Roza Latit dhe ish-burri i Rites!!

by


Pershendetje miq pasi te keni ndjekur videon ju ftoj te beni subscribe per te tjera video ne vazhdim, ne lidhje me thashethemet dhe te rejat me te fundit nga bota e showbizit dhe jo vetem.
Ketu eshte publikuar nje foto ku shihet babai i Roza Latit eshte e pa besueshme ne cfar gjendje ka ardhur..
Shtypeni linkun e rekljamimit dhe shikoni se ne cfar gjendje eshte gjetur ai..