Lajme — September 12, 2017 at 12:03 am

Ja sa para bakshish kishin marrë këngëtarët mbrëmë në dasmën e Getit dhe Marinës (FOTO)

by


Geti dhe Marina e dogjën mbrëmjen e djeshme në dasmën e tyre të organizuar në ambient të hapur tek Gjiri i Lalzit.

Gjithçka dukej perfekte, e bukur dhe romantike si në përralla. Marina dhe Geti surprizuan pas herë të ftuarit me kërcimet e tyre popullore e romantike.Ne mesin e artisteve ishin edhe ata qe u kujdesen per atmosferen dhe muziken ne kte dasem por shoket e getit dhe koleget e artisteve nuk u treguan dore shtrenguar ne kte mbremje.Per ta shikuar momentin kur ata nuk hezitonin te jepnin bakshish kengetareve per ta nxe atmosferen edhe me shume ju ftoj te ndiqni materialin duke klikuar ne katrorin e re kl ames me poshte dhe ndiqeni dhe vleresojeni vet kete moment.