Lajme — March 13, 2018 at 3:05 pm

‘Ki kujdes çfarë thua se…’, Marina ‘kërcënon’ Big Mamën. Ja çfarë po ndodh në … (video)

by


Edhe në natën e sotme të “C’est la vie”, Big Mama dhe Dr.Skerdi kanë zgjedhur një këngë të veçantë. Ata dolën në skenë për të performuar këngën e Elita 5, por para se të nisnin performancën e tyre, Dr.Skerdi i kërkoi Marinës të bënin një foto.
Ai i kërkoi Big Mamës të afrohet më shumë që të dilte në kamera duke i thënë “Futu më këtej”,…”Ku ta fus?”, e pyeti këngëtarja me humor.
Teksa largohej nga skena, Marina e kritikoi Bigun duke i thënë “Ki nkujdes çfarë thua”, pasi fjalia e saj mund të keqkuptohej shumë lehtë.Videon mundeni ta shikoni pasi ta kliikooni rekllamen pastaj shfaqet per 2 3 sekonda