Lajme — March 13, 2018 at 3:10 pm

Më në fund kapet mat Bleona Qereti në krahët e miliardierit Italian shfaqet duke e bërë…

by


Bleona Qereti I ka suprizuar të gjithë. Më parë ajo kishte deklaruar se do donte një burrë miliarder, dhe mesa duket ajo e ka gjetur një të tillë. Bëhet fjalë për Remo Ruffini, i cili është biznesmen miliarder italian dhe njëherësh, aksionar i brendit “Moncler”. Gjatë mbrëmjes, këngëtarja kishte publikuar disa imazhe në të cilat shihet bashkë me Remos, ku bleona shihet e shtrire afer Miljarderit, po ashtu edhe duke….shtypni posht reklamen dhe ju hapen foto bombastike: