Lajme — September 12, 2017 at 12:14 am

Mësohet shuma marramendëse e dasmës së Marina Vjollcës e Getoar Selimit

by


Geti dhe Marina e dogjën mbrëmjen e djeshme në dasmën e tyre të organizuar në ambient të hapur tek Gjiri i Lalzit.

Gjithçka dukej perfekte, e bukur dhe romantike si në përralla. Marina dhe Geti surprizuan pas herë të ftuarit me kërcimet e tyre popullore e romantike.

Mirepo pas kësaj dasme madhështore e organizuar në një ambient të hapur, fshihen shifra marramendëse.Shtypeni rek k lamen me poshte per te shikuar lajmin e plote dhe cmimin marraamendes te dasmes gjigante.