Other News

by / on April 7, 2018 at 4:33 am / in Lajme

Do qani! Një nënë e dëshpëruar e mbajti fëmijën e saj në ujë për ditë të tëra…

Shtatzënia është një nga fazat më të bukura që një grua mund të përjetojë dhe që nga fillimi, ajo është e pushtuar nga lumturia dhe gëzimi, por edhe nga shqetësimet. E çdo prind do më të mirën për fëmijën e tij.Stephanie Smith, një grua 35-vjeçare, ka menduar për diçka që asnjë prind nuk do të mendonte kurrë, ajo ka shpresuar […]

Read more ›
by / on April 7, 2018 at 4:28 am / in Lajme

E besoni apo Jo, Erdogan: „Shqiptarët jan popull më besnik që kam parë“ (FOTO)

Medie dhe zyrtarë të sigurisë në Serbi janë alarmuar me paralajmërimet për formimin e Ushtrisë së Kosovës. Në këtë kontekst ato shohin edhe mundësinë e armatosjes së kësaj ushtrie nga Turqia, transmeton Koha.net. Kështu, gazeta “srbija danas”, duke folur për këtë ushtri, nga gojë e ekspertëve serbë, përmend, siç shkruan, lidhjet e afërta të kryetarit të Turqisë me autoritete shtetërore […]

Read more ›
by / on April 7, 2018 at 4:26 am / in Lajme

Thashethemet për një shtatëzani të mundshme e kanë vënë në qendër të vëmendjes jetën personale të Marina Vjollcës. Të gjithë kemi qënë në dyshim nëse kjo gjë ishte ose jo e vërtetë. Por duket se miku i saj i ka nxjerrë të vërtetën në shesh. Gazetari Eraldo Rexho ka qenë dje nën shoqërinë e Marinës dhe ka ndarë me fansat disa foto dhe video në Instastory kliko rek lamen meposhte dhe pas 2-3 sekondave ju hapet video e instastoryt

Dyqanet me veshje tashmë janë shndërruar në trend mes fytyrave publike. U nis nga Morena Taraku e vazhdoi me Ryva Kajtazin teksa listës së fundmi i janë shtuar ‘rejat’e famshme, Learta, Egzona por edhe nusja e Sinan Hoxhës, Andrra. Por, sot një hap të tillë e ka marrë edhe këngëtarja Mihrije Braha. Ajo ka hapur në Rrugën B dyqanin me […]

Read more ›
by / on April 7, 2018 at 4:23 am / in Lajme

Marina shtatzënë? Miku i saj i’a nxjerrë sekretin moderatores!

Thashethemet për një shtatëzani të mundshme e kanë vënë në qendër të vëmendjes jetën personale të Marina Vjollcës. Të gjithë kemi qënë në dyshim nëse kjo gjë ishte ose jo e vërtetë. Por duket se miku i saj i ka nxjerrë të vërtetën në shesh. Gazetari Eraldo Rexho ka qenë dje nën shoqërinë e Marinës dhe ka ndarë me fansat […]

Read more ›
by / on April 6, 2018 at 11:08 pm / in Lajme

Kjo është e tepert, o Zoot shikojeni se cfarë i doli nga trupi. Kujdes pamjet (Video)

Mirë se erdhët në kanalin tim! Shpresojmë se ky kanal do t’ju tregojë një “dritare në botën time” si një dermatolog. Do të doja të edukohesha për sëmundjet e ndryshme të lëkurës, flokëve dhe thonjve, dhe t’ju jap disa këshilla për kujdesin e lëkurës. Shpresoj që të pëlqeni, të mësoni pak për dermatologjinë dhe si të kujdeseni më mirë për […]

Read more ›
by / on April 6, 2018 at 7:35 pm / in Lajme

Ata më masakruan dhe u tërhoqa, meshkuj te pa ngopur! Ish banorja e BB nuk është më ajo që të gjithë njohin, aty ka vende qe se kap kamera, e mallkoj diten qe hyra aty..

Ata më masakruan dhe u tërhoqa, meshkuj te pa ngopur! Ish banorja e BB nuk është më ajo që të gjithë njohin, aty ka vende qe se kap kamera, e mallkoj diten qe hyra aty, ne fillim kisha deshire dhe me qef menxi prisja qe te filloje emisioni por me kalimin e kohes kur filluan skenat qe nuk i kishin […]

Read more ›
by / on April 6, 2018 at 7:24 pm / in Lajme

Ata më masakruan dhe u tërhoqa, meshkuj te pa ngopur! Ish banorja e BB nuk është më ajo që të gjithë njohin, aty ka vende qe se kap kamera, e mallkoj diten qe hyra aty..

Ata më masakruan dhe u tërhoqa, meshkuj te pa ngopur! Ish banorja e BB nuk është më ajo që të gjithë njohin, aty ka vende qe se kap kamera, e mallkoj diten qe hyra aty, ne fillim kisha deshire dhe me qef menxi prisja qe te filloje emisioni por me kalimin e kohes kur filluan skenat qe nuk i kishin […]

Read more ›
by / on April 6, 2018 at 7:04 pm / in Lajme

Adelina Ismajli “godet” Këta janë “prostitutat” e Estradës Shqiptare (PAMJE)

Fjala është për një fjali të shkruar në gjuhën angleze, të cilën Adelina nuk ka treguar se kujt ia ka dedikuar. Njihet për deklaratat “bombë” që lëshon. Por, kësaj here, këngëtarja Adelina Ismaili ka thumbuar përsëri, përmes një fotoje të hedhur në Instastory, shkruan lajmi.net “Tutorët e kanë më të vështirë pasi prostituat janë bërë akoma me të mençura” janë […]

Read more ›
by / on April 6, 2018 at 7:01 pm / in Lajme

Djali e fton vajzën për kafe, ja çfarë i kërkon ajo si shkëmbim (FOTO)

Njohjet në rrjetet sociale janë bërë të zakonshme tashme, madje ka shumë çifte që janë njohur në Facebook, Instagram etj. Por, tentativa e këtij djali për t’u njohur me një vajzë, ka rezultuar pa sukses. Ai e ka ftuar atë për kafe, por përgjigja që ka marrë e ka tronditur. “Hahahahaha interes i gjallë ee?”, ia kthen djali.

Read more ›
by / on April 6, 2018 at 6:59 pm / in Lajme

Skandaloze: Shikoni si vishet kjo mësuese në një shkollë të Kosovës (Video)

Në disa fotografi që janë shpërndarë në rrjetet sociale për të cilat pretendohet se janë fotografuar nëpër shkollat e Kosoves, shihen nxënëset me veshjet e tyre mjaft provokuese. Në fotografitë e mëposhtme shihen mësueset dhe nxënëset me veshjet e tyre shumë provokative, që nuk ngjajnë aspak me veshjet normale të një nxënëse në shkollë. Por si duket kjo mesuese e […]

Read more ›