Lajme — March 14, 2018 at 3:20 am

Qfar po ndodh ne Müchen, Kosovari godet me Sakic nje Ruse dhe 2 Serb, ma shajten Flamurin Kuq e Zi (Video)

by


Nje ngjarje e pazakont ka ndodhur ne Müchen te Gjermanis, ku nje Kosovar ka goditur me Sopat dore 3 persona dyshohet se nje shtetas maqedon, dhe 2 serb, sipas disa burimev konflikti ka filluar per kombesi e ku Kosovari nuk ka duruar kur ata i kishin shar Flamurin, te goditurit kan marr lendime te renda trupore, megjithat Kosovari eshte liruar pasi policia sipas nje video qe esht gjiruar nga Kalimtaret se ai ka qen ne vetmbrotje, gjithqka shihet ne videon , shtyp rek;lamen (Kutin me poshte) per te vazhduar…