Lajme — October 11, 2017 at 8:09 pm

Remzie Osmani i bëri të qajnë djalin dhe renë në ditën e fejsës (Video)

by


Ditën më parë, këngëtarja Remzie Osmani ka fejuarin djalin e saj Hamzën.
Edhe fejsa e tij me Gëzimën, ka bërë bujë në rrjetet sociale, ndërsa tani është publikuar edhe video nga fejsa e tyre.
Në video shihet se Remzie në një moment ka bërë të qajë djalin dhe renë e saj, kur ka lexuar një letër, transmeton Magazina.al
Në një video të publikuar në Youtube, shihen momentet më të mira nga fejesa e tyre, ndërsa përmbajtja e letrës që emoconoj çiftin nuk dihet se cila ishte, pasi video është publikuar vetëm me pamje pa zë.