Lajme — October 11, 2017 at 7:26 pm

Shqiptari nga dashnija e madhe per traktorin, e futi atë në ballkon (FOTO)

by


Nga disa fansa, kjo foto ka arritur ne mesazhin tone, nuk dihet se ne cilin fshat ka ndodhur, por thuhet se frashtrat shqiptar.
Fshatari nga dashuria per Traktorin, dhe mos gjenda e nje pozite te mire parkimi per kohrat e ftohta, qe te mos i’a lag bora dhe shiu vendosi ta fus mbrenda ne shtepi.