Lajme — March 13, 2018 at 3:11 pm

TRAGJIKE: Sapo ndodhi…Aksident në Rrugën e Kombit, Këngëtarja shqiptare në gjendje kritike, lëndohet edhe 40-vjeçari nga…

by


Para pak minutave Në aksidentin e ndodhur në hyrje të Kalimashit ishte një këngëtare (M.S) dhe ka marr lendime te renda, ngjarja ndodhi në rrugën e Kombit, në afërsi të tunelit të Kalimashit, ku ndodhi përplasja mes dy makinave që ishin me një shpejtësi prej 200km/h, po ashtu edhe një person tjetër është i plagosur rëndë dhe është dërguar urgjent në spital, kamerat e rrugës e kan kapur momentin kur ndodhi përplasja e makinave, ju sjellim këto pamje tragjike, shtypni posht reklamenn dhe ju hapet video e përplasjes, kujdes pamjet