Lajme — March 13, 2018 at 3:23 pm

Vrasje plagosje si në filma në Shqipëri (VIDEO)…

by


VLORE- REPORT TV siguron pamjet ekskluzive të përplasjes me armë zjarri në datë 27 shkurt pranë Kishës Ortodokse në qytetin e Vlorës. Në pamjet e siguruara nga Report Tv duken 8 të rinj me pistoleta dhe kallashnikov që qëllojnë ndaj njeri-tjetrit me armë zjarri. Nga shkëmbimi i zjarrit nga dy bandat mbetën 3 persona të plagosur. E gjithë ngjarja ka ndodhur në rreth 60 sekonda. Në 18:18:30 fillon përplasja me armë deri në 18:19:30, pra 60 sekonda.